Events
Oostend-EC
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
REGIONAL LEAGUE NED WEST 3 - SEBRA SPORTS CUP - Utrecht, Netherlands - 21 January 2024
 
Final 2000 m Relay Relay Divisies
 Race 98, Group 1     (1 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.420 TEAM 20  W4:59.85
 263Renske DE WOLF
 267Sam HARING
 283Lauren RAMOS JUSTO
 296Tara GIEBELS
2.319 TEAM 19  B5:11.83
 69Dorian DE HAAN
 129Pieke VAN OLST
 291Tirza. ROZEBOOM
 295Egon GIEBELS
3.218 TEAM 18  G5:12.86
 175Nyah BOS
 221Frederique VAN RHEE
 274Julie VERMEULEN
 293Dirk TRAPPENBURG
4.117 TEAM 17  RP
 224Lotte BIJL
 256Liam HENDRIKS
 278Jente HOOGENDOORN
 297Lea VAN EE
 Race 99, Group 1     (2 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.315 TEAM 15  B4:33.19
 35Ellen GOVAERT
 62Mia SCARGO
 223Fleur VAN DER KNAAP
 255Sophie VAN DER VEN
2.214 TEAM 14  G4:36.57
 25Ize SCHILDMEIJER
 34Masha SOTSKIY
 226Anouk BERGMAN
 227Fedde BENNINK
3.113 TEAM 13  RP
 30Cas VAN DER KNAAP
 102Mats BAKKER
 252Bobbi VAN DEN BRAND
 273Linn RUISSEN
3.416 TEAM 16  WP
 37Julian DRIES
 178Marit KAATS
 282Jaylie VAN DE POL
 299Jasper VAN BEEK
 Race 100, Group 1     (3 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.412 TEAM 12  W3:59.54
 3Dieuwertje LEHMANN
 26Jippe ALSEMGEEST
 87Mijntje JUFFERMANS
 192Sil REICHART
2.19 TEAM 9  R4:22.00
 61Vivienne BODIJN
 71Marijn SCHOUTEN
 135Toots VAN OLST
 228Timo BENNINK
3.210 TEAM 10  G4:26.35
 28Jan GERRITSE
 59Anna MEULMEESTER
 136Dook VAN OLST
 177Luna SUURD
4.311 TEAM 11  B4:20.58
 27Roell KOHLER
 66Hugo KOPER
 137Maxime CONSTANDSE
 230Fabian SIMONS
 Race 101, Group 1     (4 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.15 TEAM 5  R3:53.24
 126Lewis WIJBRANDTS
 182Bas VAN HETEREN
 185Mike OOSTERBOER
 231Daan VAN HOUTEN
2.37 TEAM 7  B3:55.01
 29Quinten KOHLER
 74Stijn REINDERS
 125Bjorn WIDLUND
 225Jitske BENNINK
3.26 TEAM 6  GP
 6Maud VAN COEVORDEN
 57Isolde ONG
 179Siem VAN SCHAIJK
 193Kai HUITING
3.48 TEAM 8  WP
 36Jeffrey EIJGERMANS
 63Lise HOLKERS
 151Jesper KLIJN
 176Zee DE KIEFTE
 Race 102, Group 1     (5 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.44 TEAM 4  W3:26.68
 8Oskar LOMAN
 46Fabiènne VAN DER VELDT
 68Vincent MEULMEESTER
 184Ids CREBAS
2.33 TEAM 3  B3:31.59
 58Liese VAN DER LAAN
 85Larissa REINDERS
 104Jurian VAN EEKELEN
 197Tinne BOLSIUS
3.22 TEAM 2  G3:33.95
 65Yfke VREEKEN
 180Ruan OLDEN
 241Juliette VAN RHEE
 253Iris SMITS
4.11 TEAM 1  R3:34.19
 123Filippa VAN DIJK
 181Loek TER HART
 265Tirza STENNEKE
 266Fleur HARTVELD


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Kilimanjaro
Eraton
Impakt Sport
Bioracer
Skate-Tec
Web-TV
Engo
Sebra Sports