Events
Hasselt
Pontebba-SC
Gent
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
REGIONAL LEAGUE WEST 2 - Den Haag, Netherlands - 25 November 2023
 
Finale 2000 m Relay Relay Junior D/E
 Race 86, Groep 1     (1 of 4)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.115 Team O  O4:50.860
 30Cas VAN DER KNAAP
 69Dorian DE HAAN
 256Liam HENDRIKS
 299Sjors VAN DER LAAN
2.516 Team P  P4:59.100
 102Mats BAKKER
 124Rosanne WIDLUND
 226Anouk BERGMAN
 296Tara GIEBELS
3.419 Team S  S4:59.910
 34Masha SOTSKIY
 37Julian DRIES
 101Nienke BAKKER
 178Marit KAATS
4.218 Team R  R5:03.180
 173Lois TIMMERMANS
 224Lotte BIJL
 252Bobbi VAN DEN BRAND
 291Tirza. ROZEBOOM
5.317 Team Q  Q5:16.550
 175Nyah BOS
 221Frederique VAN RHEE
 255Sophie VAN DER VEN
 295Egon GIEBELS
 Race 87, Groep 1     (2 of 4)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.313 Team M  M4:17.910
 66Hugo KOPER
 192Sil REICHART
 223Fleur VAN DER KNAAP
 228Timo BENNINK
2.514 Team N  N4:20.630
 25Ize SCHILDMEIJER
 29Roell KOHLER
 154Lewis KOOT
 227Fedde BENNINK
3.111 Team K  K4:20.720
 71Marijn SCHOUTEN
 137Maxime CONSTANDSE
 176Zee DE KIEFTE
 294Amy BROUWER
4.412 Team L  L4:27.100
 28Jan GERRITSE
 135Toots VAN OLST
 152Calle DE BOER
 155Tim HOUWEN
5.210 Team J  J4:37.920
 35Ellen GOVAERT
 103Kees DE GROOTE
 177Luna SUURD
 222Ela OZGUR
 Race 88, Groep 1     (3 of 4)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.16 Team F  F3:53.200
 36Jeffrey EIJGERMANS
 59Anna MEULMEESTER
 182Bas VAN HETEREN
 225Jitske BENNINK
2.45 Team E  E3:53.950
 6Maud VAN COEVORDEN
 26Jippe ALSEMGEEST
 75GabriĆ«l DE HAAN
 125Bjorn WIDLUND
3.59 Team I  I4:03.710
 61Vivienne BODIJN
 74Stijn REINDERS
 151Jesper KLIJN
 174Lotte Anna WERNER
4.38 Team H  H4:05.770
 70Clark HARTEMINK
 72Miel JUFFERMANS
 185Mike OOSTERBOER
 293Kayleigh STRUNKS
5.27 Team G  G4:19.340
 27Quinten KOHLER
 57Isolde ONG
 67Jort VAN VONDEL
 232Kylian VAN KRANENBURG
 Race 89, Groep 1     (4 of 4)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.33 Team C  C3:42.530
 5Lotte JANSSEN
 31Hessel VELDHUIZEN
 181Loek TER HART
 229Tobias VAN KRANENBURG
2.44 Team D  D3:46.300
 63Lise HOLKERS
 73Rinze ONDERWATER
 126Lewis WIJBRANDTS
 183Ivar VAN DER KRUIJF
3.21 Team A  A3:49.560
 4Isis VAN ETTEN
 85Larissa REINDERS
 123Filippa VAN DIJK
 254Elin LAMAIN
4.12 Team B  B3:59.770
 68Vincent MEULMEESTER
 179Siem VAN SCHAIJK
 180Ruan OLDEN
 193Kai HUITING


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Skate-Tec
Eraton
Bioracer
Kilimanjaro
Web-TV
Impakt Sport
Sebra Sports
Engo