Events
Oostend-EC
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
SPECULAAS CUP - GOLDEN SUN AWARD - Hasselt , Belgium - 24-25 February 2024
 
Final 500 meter Women ABC
 Race 121, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.448 Louise BEZEMER  IJA54.139
2.157 Nadine PAWASSERAT  MERC54.320
3.3158 Jitte DUPONT  YDS54.982
4.2114 Nanne KABEL  SVU55.169
 Race 122, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.195 Lobke VAN BENTHUM  STB52.557
2.214 Lisa DEN HERTOG  DKIJV52.701
3.363 Emma ARNS  NSV53.050
4.496 Jalina SCHIPPERS  STB53.250
 Race 123, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.128 Sterre DE WILDE  IDA50.203
2.2107 Tilde DE VRIENDT  STKG50.373
3.342 Ief STRAATHOF  IHCL51.337
4.413 Tamar KOOLWIJK  DKIJV-    
 Race 124, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.417 Louisa LOMAN  DKIJV50.547
2.1101 Marjolein OOMS  STH50.660
3.318 Nina LOMAN  DKIJV50.836
4.2138 Yteke SOEPBOER  TRL50.841
 Race 125, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.2116 Sara TER HART  SVU50.448
2.1117 Silke KABEL  SVU50.942
3.331 Lotta VAN HERCK  IDA51.459
4.544 Lieve WILLEMSEN  IHCL51.578
5.4118 Toria KRUITHOF  SVU51.631
 Race 126, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.110 Maiwenn LANGEVIN  CST49.3913
2.2121 Roos VAN DER ZWET  SVU49.4662
3.3104 Emilie FRANSEN  STH49.8591
4.5141 Nienke KLOMPMAKER  TRL50.583
5.4100 Jade VAN DE REST  STB50.809
 Race 127, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.2157 Luna-Marie LAU  YDS47.89534
2.3160 Mirthe MICHIELSEN  YDS47.97121
3.4103 Roosmarijn MEINSMA  STH48.44113
4.570 Luna VAN POLEN  RTCM48.5578
5.184 Sophie NIJBOER  SCTP5


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Engo
Eraton
Web-TV
Kilimanjaro
Impakt Sport
Bioracer
Skate-Tec
Sebra Sports