Events
Bergamo StarClass
Leeuwarden StarClass
Hasselt Speculaascup
Gent-Eastertournement
Amsterdam-GSA
Amsterdam-MIST
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
POLISH OPEN -JUNIOR CHALLENGE (JW-1) - Bialystok, Poland - 18-20 November 2022
 
Preliminaries 500 m JUNIOR MEN
 Race 24, Group 1     (1 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.164 Aleksander SAKOWICZ  GIZ44.959 
2.336 Tomass KITOKS  SPARS45.182
3.55 Jan KOVACIC  METEOR48.034
4.491 Dmytro KOZYKO  KHV48.052
218 CSIZMADIA Mark  FTCP
 Race 25, Group 1     (2 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.163 Dominik PALENCEUSZ  JUV43.761 
2.272 Tibor KOMERICKI  CEL43.847
3.3103 Tymofii KHOKHELKO  KYIV44.118
4.442 Danielius CECH  SSC45.344
 Race 26, Group 1     (3 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.323 WU JIA WEI Dávid  FTC43.968 
2.594 Bohdan MOSHENSKYI  KHV45.551
3.435 Valters KANBERGS  SPARS45.737
4.112 Marek PROCHÁZKA  BZKP46.265
5.280 Sergej VASTUSKO  STEZ49.459
 Race 27, Group 1     (4 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.361 Krzysztof MADRY  JUV42.582 
2.4104 Yaroslav MOROZOV  KYIV43.869
3.169 Mateusz DO?KOWSKI  STOCZ45.566
4.293 Volodymyr MELNYK  KHV45.635
 Race 28, Group 1     (5 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.211 Matej POPL  BZKP44.151 
2.521 GRANASZTÓI Ádám Istvan  FTC44.165
3.183 Salih Can KEZER  TUR44.393
4.379 Jakub KARABIN  STEZ45.818
5.496 Nikita ZIKUNOV  KHV47.522
 Race 29, Group 1     (6 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.574 Luka JASIC  SRB44.824 
2.428 Maris Janis STERNMANIS  JLSS45.027
3.151 Oskar KUROWSKI  JUV45.228
4.247 Noel VREULS  AZSO45.946
5.395 Maksym TOPCHIL  KHV46.131
 Race 30, Group 1     (7 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.362 Adam MUCHLADO  STOCZ44.540 
2.490 Oleksandr HAHATIK  KHV47.834
3.143 Ernestas CECH  SSC54.751ADV
4.56 Martin PRANTL  METEOR56.046
5.252 Adam MAKUCH  JUV1:17.163
 Race 31, Group 1     (8 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.192 Rostyslav LEONTENKO  KHV43.754 
2.581 Muhammed BOZDA?  EGSK43.922
3.23 Assen GYUROV  SCIS44.953
4.344 Sean Qi Jun YEO  ISAM46.398
5.422 MAJOR Dominik  FTCP
 Race 32, Group 1     (9 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.120 GERECZE Adam Jozsef  FTC43.913 
2.427 Linards Reinis LAIZANS  JLSS44.161
3.389 Daniil BERGIN  KHV45.014
4.237 Gustavs KRUZBERGS  SPARS46.844
 Race 33, Group 1     (10 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.519 CZANK-VARGA Benjamin  MTK43.994 
2.138 Maksims SOLEICUKS  SPARS44.951
3.282 Toprak Efe EROGLU  KGSK44.995
4.468 Jakub DOLKOWSKI  STOCZ45.756
5.376 Damian MARCIN  PRK49.813


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Sebra Sports
Eraton
Skate-Tec
Web-TV
Engo
Impakt Sport
Kilimanjaro
Bioracer