Events
Oberstdorf-OSS
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
VLAAMS KAMPIOENSCHAP - Hasselt, Belgium - 27 February 2022

Overall Classification Meisjes F
RankNameAffil
1. Juliette RAYEN  YDS
2. Menthe DE VRIENDT  STKG
3. Febe DE KIMPE  BSC
Overall Classification
 
 
Overall Classification Jongens F
RankNameAffil
1. Jannes DUPONT  YDS
2. Rowan MUKASA  YDS
3. Arne HARTOG  IDA
4. Thomas HARTOG  IDA
Overall Classification
 
 
Overall Classification Meisjes E
RankNameAffil
1. Fiona CUPPENS  YDS
2. Marth VAN OUYTSEL  IDA
Overall Classification
 
 
Overall Classification Jongens E
RankNameAffil
1. Zander LIEKENS  YDS
2. Jesse-Jan RAYEN  YDS
3. Adrian DE MEULEMEESTER  STKG
4. Lou PIRAR  YDS
5. Ferre DE KIMPE  BSC
6. Edoardo DETOURNAY  YDS
Overall Classification
333 meter | 222 meter | 500 meter
 
 
Overall Classification Meisjes D
RankNameAffil
1. Tilde DE VRIENDT  STKG
2. Sterre DE WILDE  IDA
Overall Classification
 
 
Overall Classification Jongens D
RankNameAffil
1. Loy CREMERS  YDS
2. Tuur LOOIJEN  IDA
3. Tjorven DE VUYST  BSC
4. Mathias EYCKENS  IDA
5. Bent DECLERCK  BSC
6. Thomas DE WILDE  IDA
Overall Classification
 
 
Overall Classification Meisjes C
RankNameAffil
1. Lotta VAN HERCK  IDA
2. Mirthe MICHIELSEN  YDS
Overall Classification
 
 
Overall Classification Jongens C
RankNameAffil
1. Larsen CASUBOLO  STKG
2. Tijmen VAN LAETHEM  ERL
3. Lowie DEKENS  YDS
4. Sep LOOIJEN  IDA
5. Yarno KETELSLEGERS  YDS
6. Kieran DE MEULEMEESTER  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Dames Jun B
RankNameAffil
1. Elisa SYMOEN  IDA
Overall Classification
 
 
Overall Classification Heren Jun B
RankNameAffil
1. AleyĆ”ndro RIVERO MAERSCHALCK  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Dames Senioren A
RankNameAffil
1. Alexandra DANNEEL  BSC
2. Daphne MERLEVEDE  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Heren Senioren A
RankNameAffil
1. Adriaan DEWAGTERE  STKG
2. Rino VANHOOREN  BSC
3. Robbe VOLCKAERT  STKG
4. Ilias PEETERS  IDA
5. Bob KISS  STKG
6. Alexander DE PAEPE  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Masters
RankNameAffil
1. Koen TURCKSIN  IDA
2. Luc VANKEIRSBILCK  BSC
3. Yoeri DE VUYST  BSC
4. An MOMMAERTS  BSC
Overall Classification
 
 
Overall Classification Heren Senioren B
RankNameAffil
1. Alexander VAN BUREN  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Dames Senioren B
RankNameAffil
1. Caroline VANDENBULCKE  STKG
2. Nienke DE JONG  BSC
3. Margot GEVAERT  BSC
4. Sarah VANDENBULCKE  STKG
Overall Classification
 
 
Overall Classification Meisjes E/F+Jongens F
RankNameAffil
1. Jannes DUPONT  YDS
2. Fiona CUPPENS  YDS
3. Rowan MUKASA  YDS
4. Juliette RAYEN  YDS
5. Menthe DE VRIENDT  STKG
6. Marth VAN OUYTSEL  IDA
Overall Classification
333 meter | 222 meter | 500 meter
 
 
Overall Classification Meisjes D+Jongens D
RankNameAffil
1. Loy CREMERS  YDS
2. Tuur LOOIJEN  IDA
3. Tilde DE VRIENDT  STKG
4. Tjorven DE VUYST  BSC
5. Mathias EYCKENS  IDA
6. Sterre DE WILDE  IDA
Overall Classification
500 meter | 333 meter | 777 meter
 
 
Overall Classification Dames B/C+Jongens C
RankNameAffil
1. Larsen CASUBOLO  STKG
2. Tijmen VAN LAETHEM  ERL
3. Lotta VAN HERCK  IDA
4. Lowie DEKENS  YDS
5. Mirthe MICHIELSEN  YDS
6. Sep LOOIJEN  IDA
Overall Classification
1000 meter | 500 meter | 1500 meter
 
 
Overall Classification Heren Jun.B+Sen.A+B
RankNameAffil
1. Adriaan DEWAGTERE  STKG
2. Rino VANHOOREN  BSC
3. Robbe VOLCKAERT  STKG
4. Ilias PEETERS  IDA
5. AleyĆ”ndro RIVERO MAERSCHALCK  STKG
6. Bob KISS  STKG
Overall Classification
1000 meter | 500 meter | 1500 meter
 
 
Overall Classification Dames Sen.+Masters
RankNameAffil
1. Alexandra DANNEEL  BSC
2. Koen TURCKSIN  IDA
3. Daphne MERLEVEDE  STKG
4. Caroline VANDENBULCKE  STKG
5. Nienke DE JONG  BSC
6. Luc VANKEIRSBILCK  BSC
Overall Classification
1000 meter | 500 meter | 1500 meter
 
 
.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Kilimanjaro
Impakt Sport
Bioracer
Web-TV
Engo
Sebra Sports
Eraton Race Timers
Skate-Tec