Events
Oberstdorf-OSS
Universiade-Luzern
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
BALTIC CUP 1 - Minsk, Belarus - 25-27 October 2019
 
Final 500 meter Junior D Girls
 Race 170, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1163 Daria SASKOVA  PET50.945 
2.215 Yelizaveta TARASAVA  BLR56.949
3.3112 Aleksandra ZAJKOWSKA  JUV57.180
4.477 Yaroslava SHABANAVA  ZHOD59.086
5.576 Kseniya LUKASHEVICH  ZHOD59.898
6.67 Sviatlana HALAVEN  BLR1:02.037
 Race 171, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1164 Polina TOPOROVA  PET55.204 
2.28 Kira HANCHARYK  BLR57.666
3.3169 Olga KORNEEVA  SMO1:02.662
4.411 Elena KULAKOUSKAYA  BLR1:03.694
5.513 Zlata SHAVROVA  BLR1:17.787
 Race 172, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1190 Sofiya SAPOGOVA  TVER55.750 
2.2111 Julia SKARZYNSKA  JUV57.808
3.3133 Maja GIWER  UKSSB58.714
4.4189 Nadejna ROGOVA  TVER58.800
5.5171 Elika TROSHKINA  SMO1:05.467
 Race 173, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1162 Stefaniia ROSHCHEKTAEVA  PET55.366 
2.212 Alina RUDZINNSKAYA  BLR55.513
3.3134 Hanna SKRZYPKOWSKA  UKSSB55.980
4.410 Kseniya KAPYTKOVA  BLR56.194
 Race 174, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1155 Daria GRISHINA  MGFSO52.920 
2.293 Valentina LEVICKYTE  LTU53.028
3.314 Darya STSIAPANAVA  BLR53.358
4.4126 Anna FALKOWSKA  UKSJB53.589
 Race 175, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1137 Taisiia ZHEREBEVA  KAL51.4315 
2.2170 Veronika KOZYREVA  SMO51.8913
3.369 Angelina LUKASHEVICH  ORS56.8502
4.4159 Elizaveta KHALITOVA  PET1:07.4591
 Race 176, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1121 Hanna MAZUR  POL49.65434 
2.2160 Anna KOKAREVA  PET49.84721
3.3154 Albina ALIEVA  MGFSO50.07013
4.4161 Mariia METELKINA  PET50.8028


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Bioracer
Skate-Tec
Kilimanjaro
Engo
Sebra Sports
Web-TV
Impakt Sport
Eraton Race Timers