Athletes |
|
|
This website is a service of PB-Event |
|
|
Biographical data for: Jolies STEENAERT
Classifications in season 2019/2020: |
Results in season 2019/2020: |
500 meter |
1:00 | .306 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:01 | .053 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Halve Finales, Groep 2 | |
1:01 | .461 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Finale, Groep 3 | |
1:01 | .69 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:02 | .24 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:02 | .52 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Halve Finales, Groep 1 | |
1:03 | .66 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Finale, Groep 4 | |
1:05 | .10 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Finale, Groep 4 | |
1:05 | .58 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Halve Finales, Groep 2 | |
1:07 | .72 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:10 | .01 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:15 | .34 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Halve Finales, Groep 2 | |
|
|
777 meter |
|
|
1000 meter |
2:18 | .33 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Finale, Groep 2 | |
|
|
2000 meter relay |
4:00 | .45 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Finale, Groep 1 | |
| (Team B 2: Josephine Gowers, Luuk Huiting, Jolies Steenaert, Femke Venema) |
4:11 | .66 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Finale, Groep 1 | |
| (Divisie C 1: Norah Bemer, Luuk Huiting, Taeke Jongbloed, Jolies Steenaert) |
|
|
|
|