Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
POLISH OPEN -JUNIOR CHALLENGE (JW-1) - Bialystok, Poland - 18-20 November 2022
Heats 1000 m JUNIOR WOMEN
Race 40, Group 1 (1 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
55
Agnieszka BOGDANOWICZ
JUV
1:55.086
2.
1
78
Emma HYMPÁNOVÁ
SKMA
1:55.198
3.
4
32
Laura PETROVICA
SPARS
1:55.505
4.
2
39
Gabija ASTRAUSKAITE
SSC
1:56.321
Race 41, Group 1 (2 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
5
16
TOTH Eszter
FTC
1:49.656
2.
3
59
Karolina PARCZEWSKA
JUV
1:49.737
3.
2
48
Weronika BILLER
GIZ
1:51.269
4.
4
84
Veronika KREMER
KHV
1:52.514
5.
1
29
Daniela ANIKEVICA
SPARS
1:52.885
Race 42, Group 1 (3 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
57
Ada MAJEWSKA
JUV
1:38.386
2.
3
8
Michaela POPLOVA
BZKP
1:41.045
3.
4
66
Natalia BIELICKA
STOCZ
1:41.159
4.
2
30
Veronika IGOSINA
SPARS
1:43.231
5.
5
25
Paula EKERTE
JLSS
1:44.596
Race 43, Group 1 (4 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
14
SCHONBORN Melinda
MTK
1:42.534
2.
2
75
Tamara TOKAROVA
PRK
1:42.611
3.
4
46
Laura MICHALSKA
AZSO
1:45.841
4.
3
50
Kamila SAGANEK
JUV
P
5
10
Monika PRACHÁROVÁ
BZKP
P
Race 44, Group 1 (5 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
101
Yelyzaveta SYDORKO
KYIV
1:43.911
2.
5
49
Oliwia BOBIER
JUV
1:44.019
3.
4
33
Kamilla SALMINA
SPARS
1:44.912
4.
3
26
Madara GINTERE
JLSS
1:48.926
5.
1
40
Indre MILAKNYTE
SSC
1:51.548
Race 45, Group 1 (6 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
58
Hanna ORZEPOWSKA
JUV
1:40.296
2.
3
100
Kseniya ADAMENKO
KYIV
1:40.778
3.
4
34
Alina USATOVA
SPARS
1:43.062
4.
5
41
Kotryna SOKOLOVSKYTE
SSC
1:43.729
5.
2
2
Sonya STOYANOVA
SCIS
1:48.312
Race 46, Group 1 (7 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
5
13
NOGRADI Panka
FTC
1:46.927
2.
1
4
Nika KOPRIVNJAK
METEOR
1:50.101
3.
2
70
Rory Khalila SUWARGANDA
SGP
2:01.401
4.
3
67
Marta KOTOWSKA
STOCZ
2:01.930
5.
4
7
Barbora GÁKOVÁ
STCZ
2:22.490
Race 47, Group 1 (8 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
15
SZIGETI Dora
MTK
1:40.985
2.
2
60
Michalina WAWER
GIZ
1:41.092
3.
3
31
Anna JANSONE
SPARS
1:43.301
4.
5
45
Liliana ALBANSKA
AZSO
1:43.826
5.
4
53
Maja BODNAR
MOSIR
1:51.551
Race 48, Group 1 (9 of 9)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
5
17
VEGI Diana Laura
FTC
1:39.171
2.
4
56
Anna FALKOWSKA
JUV
1:39.351
3.
2
85
Myroslava SELIUKOVA
KHV
1:41.247
4.
3
71
Dina SPAN
CEL
1:49.067
5.
1
9
Johana PRACHÁROVÁ
BZKP
2:06.583
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters