Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
ARIE RAVENSBERGEN BOKAAL - Leiden, Netherlands - 26 March 2022
Finale 500 meter Meisjes jun E
Race 93, Groep 1 (1 of 5)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
27
Fenne VALENTIJN
IHCL
1:13.84
2.
2
28
Vivienne BODIJN
IHCL
1:35.00
3.
3
25
Jitske BERGSMA
IHCL
1:35.70
4.
4
40
Fleur VAN DER KNAAP
IJA
1:36.00
Race 94, Groep 1 (2 of 5)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
50
Nova DERKSEN
NSV
1:10.38
2.
3
26
Yfke VREEKEN
IHCL
1:10.57
3.
5
85
Nikita SPIJK
STG
1:14.96
4.
1
59
Doutzen WIERDA
SCT
1:17.29
5.
4
51
Dewi OUDE ALINK
NSV
1:19.40
Race 95, Groep 1 (3 of 5)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
21
Annika OUWENEEL
IHCL
1:01.62
2.
1
20
Fabiènne VAN DER VELDT
IHCL
1:01.60
3.
3
78
Merel MORAAL
STA
1:05.66
4.
4
23
Lise HOLKERS
IHCL
1:15.25
5.
5
84
Janna HUIZING
STG
1:16.97
Race 96, Groep 1 (4 of 5)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
41
Juliette VAN RHEE
IJA
1:00.88
3
2.
4
22
Larissa REINDERS
IHCL
1:02.63
2
3.
2
49
Jitske BENNINK
NSV
1:03.81
1
4.
5
91
Manou WALTA
TRL
1:07.40
5.
3
3
Dieuwertje LEHMANN
DKIJV
1:10.50
Race 97, Groep 1 (5 of 5)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
98
Lana SCHIPHOF
TRL
54.18
34
2.
2
56
Jente VAN DER HEIDE
SCT
58.97
21
3.
3
57
Sigrid VAN ES
SCT
59.25
13
4.
4
19
Maartje TOORNVLIET
IHCL
1:00.53
8
5.
5
58
Lysanne VAN DER VAART
SCT
1:01.43
5
Distance Classification 500 meter Meisjes jun E
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Victories
Best time
Finale, Groep 1
1.
98
Lana SCHIPHOF
TRL
1
34
1
54.18
2.
41
Juliette VAN RHEE
IJA
1
3
1
1:00.88
3.
21
Annika OUWENEEL
IHCL
1
1
1:01.62
4.
50
Nova DERKSEN
NSV
1
1
1:10.38
5.
27
Fenne VALENTIJN
IHCL
1
1
1:13.84
6.
56
Jente VAN DER HEIDE
SCT
2
21
2
58.97
7.
20
Fabiènne VAN DER VELDT
IHCL
2
2
1:01.60
8.
22
Larissa REINDERS
IHCL
2
2
2
1:02.63
9.
26
Yfke VREEKEN
IHCL
2
2
1:10.57
10.
28
Vivienne BODIJN
IHCL
2
2
1:35.00
11.
57
Sigrid VAN ES
SCT
3
13
3
59.25
12.
49
Jitske BENNINK
NSV
3
1
3
1:03.81
13.
78
Merel MORAAL
STA
3
3
1:05.66
14.
85
Nikita SPIJK
STG
3
3
1:14.96
15.
25
Jitske BERGSMA
IHCL
3
3
1:35.70
16.
19
Maartje TOORNVLIET
IHCL
4
8
4
1:00.53
17.
91
Manou WALTA
TRL
4
4
1:07.40
18.
23
Lise HOLKERS
IHCL
4
4
1:15.25
19.
59
Doutzen WIERDA
SCT
4
4
1:17.29
20.
40
Fleur VAN DER KNAAP
IJA
4
4
1:36.00
21.
58
Lysanne VAN DER VAART
SCT
5
5
5
1:01.43
22.
3
Dieuwertje LEHMANN
DKIJV
5
5
1:10.50
23.
84
Janna HUIZING
STG
5
5
1:16.97
24.
51
Dewi OUDE ALINK
NSV
5
5
1:19.40
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters