Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
DANUBIA SERIES 2, SOFIA OPEN - Sofia, Bulgaria - 25-27 November 2022
Heats 500 m JUNIOR C GIRLS
Race 57, Group 1 (1 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
34
HALTRICH Luca
TDKE
47.421
2.
2
28
NAGY Reka
FTC
48.348
3.
5
38
Kamilla SALMINA
SPARS
50.197
4.
3
82
Nisa Nur FIDAN
TUR
50.747
5.
1
51
Timea MADARASZ
ISK
P
Race 58, Group 1 (2 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
27
MOLNAR Reka
FTC
48.143
2.
5
75
Lea POPOVICOVA
SKMA
48.351
3.
3
52
Henrietta MÀRTON
ISK
50.472
4.
1
81
Asya Su DEMIR
TUR
1:07.951
5.
4
78
Lara DZIEDZINOVA
STEZ
1:09.430
Race 59, Group 1 (3 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
83
Derya KARADAG
PAL
47.463
2.
3
26
DOBRAN Reka
FTC
47.585
3.
4
44
Valentina LEVICKYTE
SSC
51.426
4.
5
50
Judit Sara LASZLO
ISK
51.669
5.
2
72
Zoja FELICIJAN
CEL
52.965
Semi Final 500 m JUNIOR C GIRLS
Race 68, Group 2 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
50
Judit Sara LASZLO
ISK
52.104
2.
5
51
Timea MADARASZ
ISK
52.973
3.
2
72
Zoja FELICIJAN
CEL
53.202
4.
3
81
Asya Su DEMIR
TUR
54.300
5.
4
78
Lara DZIEDZINOVA
STEZ
P
Race 70, Group 1 (2 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
83
Derya KARADAG
PAL
47.603
2.
3
75
Lea POPOVICOVA
SKMA
47.716
3.
2
27
MOLNAR Reka
FTC
47.721
4.
5
82
Nisa Nur FIDAN
TUR
55.389
5.
4
38
Kamilla SALMINA
SPARS
1:05.756
Race 71, Group 1 (3 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
34
HALTRICH Luca
TDKE
46.999
2.
3
28
NAGY Reka
FTC
47.811
3.
2
26
DOBRAN Reka
FTC
47.910
4.
4
52
Henrietta MÀRTON
ISK
50.615
5.
5
44
Valentina LEVICKYTE
SSC
50.743
Final 500 m JUNIOR C GIRLS
Race 88, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
50
Judit Sara LASZLO
ISK
51.614
2.
2
51
Timea MADARASZ
ISK
52.219
3.
3
72
Zoja FELICIJAN
CEL
52.648
4.
5
78
Lara DZIEDZINOVA
STEZ
53.398
5.
4
81
Asya Su DEMIR
TUR
54.531
Race 90, Group 2 (2 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
44
Valentina LEVICKYTE
SSC
50.734
3
2.
4
82
Nisa Nur FIDAN
TUR
51.059
2
3.
2
52
Henrietta MÀRTON
ISK
51.114
1
4.
1
26
DOBRAN Reka
FTC
1:06.317
5
38
Kamilla SALMINA
SPARS
P
Race 92, Group 1 (3 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
34
HALTRICH Luca
TDKE
46.102
34
2.
4
27
MOLNAR Reka
FTC
47.748
21
3.
5
28
NAGY Reka
FTC
47.931
13
4.
3
75
Lea POPOVICOVA
SKMA
1:01.828
8
5.
2
83
Derya KARADAG
PAL
1:02.902
5
Distance Classification 500 m JUNIOR C GIRLS
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
34
HALTRICH Luca
TDKE
1
34
1|1|1
46.102
2.
27
MOLNAR Reka
FTC
2
21
1|3|2
47.721
3.
28
NAGY Reka
FTC
3
13
2|2|3
47.811
4.
75
Lea POPOVICOVA
SKMA
4
8
2|2|4
47.716
5.
83
Derya KARADAG
PAL
5
5
1|1|5
47.463
Final, Group 2
6.
44
Valentina LEVICKYTE
SSC
1
3
3|5|1
50.734
7.
82
Nisa Nur FIDAN
TUR
2
2
4|4|2
50.747
8.
52
Henrietta MÀRTON
ISK
3
1
3|4|3
50.472
9.
26
DOBRAN Reka
FTC
4
2|3|4
47.585
10.
38
Kamilla SALMINA
SPARS
P
3|5|P
50.197
Final, Group 3
11.
50
Judit Sara LASZLO
ISK
1
4|1|1
51.614
12.
51
Timea MADARASZ
ISK
2
P|2|2
52.219
13.
72
Zoja FELICIJAN
CEL
3
5|3|3
52.648
14.
78
Lara DZIEDZINOVA
STEZ
4
5|P|4
53.398
15.
81
Asya Su DEMIR
TUR
5
4|4|5
54.300
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters