Events
Oberstdorf-OSS
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
PANNONIA OPEN 2022 - Budapest, Hungary - 7-9 January 2022
 
Heats 1000 m JUNIOR WOMEN
 Race 213, Group 1     (1 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.342 KORMANYOS Nina  SZKE1:39.338 
2.5135 Tamara TOKAROVA  PRK1:39.358
3.268 Paula EKERTE  JLSS1:50.081
4.4122 Ursa ERJAVEC  CEL1:57.006
5.1157 Yelyzaveta SYDORKO  KYIV2:03.048
 Race 214, Group 1     (2 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.193 ZoĆ« DELTRAP  NED1:47.341 
2.513 Michaela PETROVA  ICP1:47.523
3.4134 Michaela IZAROVA  SKMA1:49.659
4.328 Eva BLAHOVA  STCZ1:51.286
271 Ance KUCINA  JLSSDNS
 Race 215, Group 1     (3 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.295 Nikki NOORDERGRAAF  NED1:37.724 
2.447 SZIGETI Dora  MTK1:38.070
3.572 Patricija SNIKERE  JLSS1:39.855
4.3119 Nora BARTA  ISK1:45.218
5.131 Michaela POPLOVA  BZKP1:57.704
 Race 216, Group 1     (4 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.246 SOMOGYI Barbara  FTC1:36.409 
2.4141 Svitlana REPETSKA  KHV1:37.671
3.5136 Damla AKAN  TUR1:39.309
4.187 Kotryna SOKOLOVSKYTE  VMSC1:39.688
5.320 Nika KOPRIVNJAK  METEOR1:53.324
 Race 217, Group 1     (5 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.541 ALBERT Viktoria  FTC1:39.227 
2.4133 Emma HYMPANOVA  SKMA1:39.294
3.192 Valerie AARTS  NED1:39.380
4.3155 Daria ARTEMENKO  KYIV1:41.220
5.269 Ance GROSBERGA  JLSS1:43.026
 Race 218, Group 1     (6 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.449 VEGI Diana Laura  FTC1:41.178 
2.1156 Oleksandra SHAPRAN  KYIV1:42.250
3.583 Alina USATOVA  SPARS1:42.557
4.294 Robin KEPPELS  NED1:44.175
5.330 Karin MANYCHOVA  NACH1:49.594
 Race 219, Group 1     (7 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.211 Yana DAMBROUSKAYA  BLR1:38.483 
2.348 SZOCS Monika Nikolett  FTC1:38.795
3.470 Laura JANKOVSKA  JLSS1:42.094
4.1121 Sarlota GAL  ISK1:42.782
 Race 220, Group 1     (8 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.291 Angel DALEMAN  IHCL1:37.303 
2.3115 Anna Marit SYBRANDI  TRIAS1:38.208
3.5138 Melike SELEN  TUR1:41.989
4.190 Birgit RADT  DKIJV1:42.086
5.467 Valerija BAKAJA  JLSS2:00.183
 Race 221, Group 1     (9 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.245 SOMODI Maja  SZKE1:39.133 
2.396 Kiek STRAATHOF  NED1:40.284
3.1114 Lena SCHEEPSTRA  TRIAS1:42.153
4.4142 Myroslava SELIUKOVA  KHV1:43.249
5.580 Daniela ANIKEVICA  SPARS1:46.836
 Race 222, Group 1     (10 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.143 NOGRADI Panka  TKKSE1:42.259 
2.381 Anna JANSONE  SPARS1:42.343
3.2137 Aybuke HAN  TUR1:44.833
4.4161 Mijntje DE JONG  NED1:45.299
 Race 223, Group 1     (11 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.197 Diede VAN OORSCHOT  SVU1:41.539 
2.5113 Lotte DONDERWINKEL  TRIAS1:42.987
3.4154 Kseniya ADAMENKO  KYIV1:43.107
4.232 Klara STRNADOVA  STCZ1:47.527
5.3120 Biborka FARKAS  ISK1:56.380
 Race 224, Group 1     (12 of 12)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.244 SCHONBORN Melinda  MTK1:39.327 
2.162 DOBRAN Flora  MTK1:40.197
3.429 Barbora GAKOVA  STCZ1:43.087
4.3123 Dina SPAN  CEL1:44.829


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Impakt Sport
Skate-Tec
Eraton Race Timers
Sebra Sports
Bioracer
Web-TV
Engo
Kilimanjaro