Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
ISU DEVELOPMENT COMPETITION 2021 - Celje, Slovenia - 14-15 August 2021
Heats 333 m DIVISION 2
Race 13, Group 1 (1 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
24
Renee KOPRIVNJAK
METEOR
37.910
2.
3
26
Imre MIHALY BISON
ERC
46.049
3.
1
31
Martin-Gabriel SHADMAN
GSD
55.531
4
35
Ilan KRSTIC
BOSNA
DNS
Race 14, Group 1 (2 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
27
Ljiljana RADELJA
METEOR
40.383
2.
2
32
Sanel MUZAFEROVIC
SLIC
40.733
3.
4
37
Anna KRANKL
ERC
41.835
4.
1
25
Mihai-Alexandru TOILA
GSD
45.020
Race 15, Group 1 (3 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
28
Livia MARKYTAN
ERC
37.587
2.
2
30
Zoja FELICIJAN
CEL
38.349
3.
1
34
Filip BILKIC
METEOR
40.704
4.
4
22
Filip TOMOVIC
INLINE
42.542
Race 16, Group 1 (4 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
36
Soraya-Gabriela GAINUSA
GSD
43.682
2.
3
23
Elisa-Florentina TOILA
GSD
43.774
3.
2
29
Sofija RODIC
INLINE
44.717
4.
4
33
Petar MATIJEVIC
METEOR
52.616
Semi Final 333 m DIVISION 2
Race 17, Group 2 (1 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
37
Anna KRANKL
ERC
41.123
2.
3
25
Mihai-Alexandru TOILA
GSD
45.304
3.
2
29
Sofija RODIC
INLINE
45.725
4.
4
33
Petar MATIJEVIC
METEOR
54.057
Race 18, Group 2 (2 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
34
Filip BILKIC
METEOR
41.734
2.
2
22
Filip TOMOVIC
INLINE
41.976
3.
4
35
Ilan KRSTIC
BOSNA
46.978
4.
3
31
Martin-Gabriel SHADMAN
GSD
1:04.560
Race 21, Group 1 (3 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
24
Renee KOPRIVNJAK
METEOR
38.168
2.
2
27
Ljiljana RADELJA
METEOR
39.970
3.
3
32
Sanel MUZAFEROVIC
SLIC
40.374
4.
4
23
Elisa-Florentina TOILA
GSD
43.656
Race 22, Group 1 (4 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
28
Livia MARKYTAN
ERC
37.430
2.
3
36
Soraya-Gabriela GAINUSA
GSD
43.380
3.
4
26
Imre MIHALY BISON
ERC
44.555
4.
2
30
Zoja FELICIJAN
CEL
47.833
Final 333 m DIVISION 2
Race 24, Group 4 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
35
Ilan KRSTIC
BOSNA
41.098
2.
1
29
Sofija RODIC
INLINE
44.946
3.
4
31
Martin-Gabriel SHADMAN
GSD
48.614
4.
3
33
Petar MATIJEVIC
METEOR
49.522
Race 26, Group 3 (2 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
37
Anna KRANKL
ERC
39.609
2.
2
34
Filip BILKIC
METEOR
41.368
3.
3
22
Filip TOMOVIC
INLINE
41.977
4.
4
25
Mihai-Alexandru TOILA
GSD
45.977
Race 28, Group 2 (3 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
30
Zoja FELICIJAN
CEL
38.429
5
2.
1
32
Sanel MUZAFEROVIC
SLIC
40.596
3
3.
2
23
Elisa-Florentina TOILA
GSD
43.317
2
4.
3
26
Imre MIHALY BISON
ERC
44.268
1
Race 30, Group 1 (4 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
24
Renee KOPRIVNJAK
METEOR
38.338
34
2.
1
28
Livia MARKYTAN
ERC
39.233
21
3.
3
27
Ljiljana RADELJA
METEOR
40.075
13
4.
4
36
Soraya-Gabriela GAINUSA
GSD
44.540
8
Distance Classification 333 m DIVISION 2
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
24
Renee KOPRIVNJAK
METEOR
1
34
1|1|1
37.910
2.
28
Livia MARKYTAN
ERC
2
21
1|1|2
37.430
3.
27
Ljiljana RADELJA
METEOR
3
13
1|2|3
39.970
4.
36
Soraya-Gabriela GAINUSA
GSD
4
8
1|2|4
43.380
Final, Group 2
5.
30
Zoja FELICIJAN
CEL
1
5
2|4|1
38.349
6.
32
Sanel MUZAFEROVIC
SLIC
2
3
2|3|2
40.374
7.
23
Elisa-Florentina TOILA
GSD
3
2
2|4|3
43.317
8.
26
Imre MIHALY BISON
ERC
4
1
2|3|4
44.268
Final, Group 3
9.
37
Anna KRANKL
ERC
1
3|1|1
39.609
10.
34
Filip BILKIC
METEOR
2
3|1|2
40.704
11.
22
Filip TOMOVIC
INLINE
3
4|2|3
41.976
12.
25
Mihai-Alexandru TOILA
GSD
4
4|2|4
45.020
Final, Group 4
13.
35
Ilan KRSTIC
BOSNA
1
NS|3|1
41.098
14.
29
Sofija RODIC
INLINE
2
3|3|2
44.717
15.
31
Martin-Gabriel SHADMAN
GSD
3
3|4|3
48.614
16.
33
Petar MATIJEVIC
METEOR
4
4|4|4
49.522
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters