Events
Oberstdorf-OSS
Beijing
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
OGOLNOPOLSKIE ZAWODY RANKINGOWE 1 - Sanok, Poland - 26-27 September 2020
 
Heats 500 meter Junior D Girls
  7 Races (the best 2 skaters of each race qualify for the Quarter Finals, total 20 skaters)
 Race 24, Group 1     (1 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.185 Amelia BOOS  ORL53.975Q
2.2117 Wiktoria MACIEJEWSKA  UKSJB58.668Q
3.3146 Milena KANIA  UKSSB59.156
4.4107 Maria ROMANOWSKA  STOCZ1:06.292
5.5162 Alicja DOMEJKO  WMKS1:08.698
6.6118 Laura MAJEWSKA  UKSJB1:16.982
 Race 25, Group 1     (2 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1148 Hanna SKRZYPKOWSKA  UKSSB54.655Q
2.2125 Judyta ZALEWSKA  UKSJB1:00.708Q
3.3119 Malgorzata MALINOWSKA  UKSJB1:00.964
4.4161 Zuzanna BIELOWIEZEC  WMKS1:07.309
5108 Karolina WITT  STOCZP
 Race 26, Group 1     (3 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1144 Maja GIWER  UKSSB55.392Q
2.275 Maja ROCKA  MOSIR58.852Q
3.3124 Wiktoria ZAJCZYK  UKSJB59.733
4.4121 Komelia PAKULA  UKSJB1:03.102
5.5160 Patrycja ANTONOWICZ  WMKS1:06.904
 Race 27, Group 1     (4 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1115 Daria DASZUTA  UKSJB56.360Q
2.224 Milena SAKOWICZ  GIZ59.528Q
3.3149 Laura WOZNIEWSKA  UKSSB59.734
4.4164 Amelia TYBORSKA  WMKS1:00.729
5.5116 Zuzanna DRAGOWSKA  UKSJB1:11.411
6105 Karolina KOMOROWSKA  STOCZDNF
 Race 28, Group 1     (5 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.196 Martyna GORKA  ORZEL56.595Q
2.2141 Nika CHODAKOWSKA  UKSSB57.911Q
3.376 Patrycja SZALAJKO  MOSIR1:00.183
4.4145 Magdalena JAMIOLKOWSKA  UKSSB1:02.920
5.523 Kaja KISIELEWSKA  GIZ1:04.600
6.6123 Maria SKARZYNSKA  UKSJB1:29.216
 Race 29, Group 1     (6 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1163 Julia MIERZEJEWSKA  WMKS56.718Q
2.274 Julia KOGUT  MOSIR56.901Q
3.3120 Zofia MIEZIO  UKSJB57.963
4.4140 Nikola CHARKIEWICZ  UKSSB1:01.130
5.586 Natalia FINC  ORL1:01.370
6.6142 Kinga DYBIEC  UKSSB1:13.307
 Race 30, Group 1     (7 of 7)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.187 Kornelia WOZNIAK  ORL52.813Q
2.2143 Julia FILIPCZUK-ZAMOJDA  UKSSB1:10.956Q
3.3122 Zuzanna RUTKOWSKA  UKSJB1:11.591 
4.4147 Zuzanna SIDOROWICZ  UKSSB1:31.168
5106 Martyna KUKLINSKA  STOCZP


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Impakt Sport
Kilimanjaro
Web-TV
Bioracer
Engo
Skate-Tec
Eraton Race Timers
Sebra Sports